Fahion StarsBlog o móde

3 tipy ako zažiariť na Silvestra

Publikované 29.12.2017 v 17:00 v kategórii Silvestrovská móda, prečítané: 24x

Hľadáte na poslednú chvíľu oblečenie na silvestrovskú párty? Ste tu správne. V tomto článku by sme Vám chceli pomôcť vybrať vhodný outfit na silvestrovskú párty v ktorom zažiarite, ale zároveň sa budete cítiť pohodlne. Nájdete tu 3 tipy na outfity a my veríme, že si tu každá nájde to svoje.

1. Lesk a sláva:Silvester sa neodmysliteľne spája s leskom a ten si bez problémov môžete dopriať aj na oblečení. Trblietavé šaty sú na Silvestra najviac vhodné snáď najviac z celého roka a v kombinácií s leskom budete neprehliadnuteľná.2. Jeden celok:Áno, áno aj my sme najprv nechápali ale aj čierny overál doplnený masívnymi šperkami dokáže zaujať. K tomu ešte vyberiete líčenie s červeným rúžom a budete sa cítiť ako naozajstná kráľovná. Však v jednoduchosti je krása, či nemáme pravdu?

="msonormal">
="msonormal">


3. Smoking: Nič z predošlých návrhov sa Vám nepozdáva, lebo hľadáte niečo špeciálne? Čo tak poviete na smoking? Skúste siahnuť po inej ako čiernej farbe. Fialová, kráľovská modrá alebo červená či smaragdovo-zelená bude vyzerať na Vás fantasticky. Trblietavý smoking je na Silvester ako stvorený.


A čo si na takúto príležitosť obuť?Ku každému outfitu sa skvelo hodia lodičky, ale k smokingu si môžete obuť aj topánky, ktoré sú založené na tzv. pánskom štýle. Musíte si sami zvážiť v čom sa budete dobre zabávať a v čom Vaše chodidlá vydržia čo najdlhšie.

="msonormal">="msonormal">Na záver by sme Vám chceli povedať, že každému sa páči niečo iné... Niekomu si obliecť smoking na Silvestra sa zdá ako úplná šialenosť, ale naopak niekto iný by to bral úplne normálne. My dúfame že sme Vám pomohli vybrať outfit v ktorom oslávite posledný deň v roku. Prajeme Vám krásny vstup do Nového roka!

                                                                                                                                 S láskou Izabela &Vladimíra

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?