Fahion StarsBlog o móde

Niečo o nás...

Publikované 28.12.2017 v 23:28 v kategórii My, prečítané: 33x

Ahojte, vitajte na našom blogu! Len tak v krátkosti by sme Vám chceli povedať, že sme veľké milovníčky módy, módne poradkyne a štylistky. V dnešnom prvom článku sa dozviete viac o nás a o priebehu pridávania článkov na blogu. Tak sa smelo vrhnite do čítania!
V prvom rade tento blog bude samozrejme hlavne o móde a o jej rôznych zákutiach, ktoré budeme postupne spolu spoznávať. Nájdete tu rôzne tipy a motivácie, čo si obliecť na tie najrozličnejšie udalosti. Pokiaľ bude záujem, tak môžeme aj okomentovať a zhodnotiť outfity celebrít, prípadne módne prehliadky ( Victoria´s Secret, Versace...).
Každý z nás preferuje niečo iné, čo sa mu páči a v čom sa cíti dobre a preto sa budeme snažiť Vás inšpirovať outfitmi športovými, elegantnými, crazy či outfitmy do školy alebo práce.
Čo sa týka pridávania článkov, budeme sa snažiť články pridávať každú nedeľu o 17:00 hod. V prípade, že nebudeme mať možnosť článok vydať dáme Vám o tom vopred vedieť a určíme náhradný termín.
My dúfame, že sa Vám naša stránka bude páčiť, že ju budete navštevovať a zdieľať s nami Vaše názory na dnešné trendy a podelíte sa s nami aj o Vaše znalosti v móde.
Módu si môžete kúpiť, ale štýl ten musíte mať. ( Coco Chanel )

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?